Yeni Yol Arkadaşınız; 3ToGo

Uzun zamandır evdeyiz ve bu yaz tatilinde de eskisi gibi bir tatil planı yapmak pek olası görünmüyor. Ama elbette bu günler geçecek ve yeniden tatil planları yapmaya başlayacağız. Hayali bile güzel…

Biz yeniden gezip sosyalleşeceğimiz günleri beklerken birileri boş durmamış ve güzel bir tatil/etkinlik planlama uygulaması yaratmış. Hem de yabancı değil, bizden birileri. 2019’da kurulan ve şu anda Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi ve İTÜ Çekirdek Hızlandırma programları bünyesinde 7 kişilik ekibiyle devam eden 3ToGo ile tanışma zamanı…

Yurtdışında ya da yurtiçinde yeni bir şehre gittiğinizde, o şehri kendiniz keşfetmek eğlenceli ve farklı bir deneyim olabilir ama zamanınız kısıtlıysa gezi ve etkinlik planını oluştururken harcayacağınız vakit çok değerlidir. Bulunduğunuz konumdaki etkinlikler, gezilecek müzeler, doğal alanlar ya da tarihi eserleri hızlıca listelemek ve diğer kullanıcıların deneyimlerine göre bir plan oluşturmak harika olmaz mı?

Üstelik 3ToGo bu planları sizin önceki gezi ve tatil alışkanlıklarınızı göz önüne alarak size özel hale getiriyor. Uygulamayı kullanarak bir sonraki seyahatinizde yeni mekanlar, yeni deneyimler ve farklı şehirlerin gizli kalmış güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Uygulamanın görsellerini aşağıda görebilirsiniz.

Oldukça sade ve şık arayüzü, mevcut sosyal medya uygulamalarına benzerliği sayesinde yeni kullanıcıların neyin ne olduğunu kolayca anlamasını sağlıyor.

Birçok yabancı ve güçlü rakibin arasında yer edinmek için zorlu bir yola çıkan 3ToGo şu an test aşamasında. Yayınlanacağı günü merakla bekliyorum.

Kim bilir, belki bizim de global internet pazarında güçlü bir oyuncumuz olur.

Güncelleme

3ToGo uygulaması iPhone kullanıcıları için App Store’da indirilebilir. iPhone cihazınıza uygulaayı indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz:

3ToGo App Store indirme

Uygulamayı kurup denedikten sonra öneri ve eleştirilerinizi yorum olarak benimle paylaşabilirsiniz.

Ben de Android sürümünü merakla bekliyorum.

Yazar Hakkında

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir