Sosyal Medya Yöneticiliği

Firmanızın sosyal medya hesaplarının takibi, içerik oluşturulması, paylaşımı, takipçilerden gelen soru ve yorumlara cevap verme konularında hizmet alabilirsiniz.

Blog Yazarlığı

Bloglar, özellikle e-ticaret siteleri için hayati trafik kaynaklarından biridir. Eğer ürün/hizmet satışı yaptığınız bir siteniz varsa, ürün bilgileri dışında içerik giremezsiniz. Bu durumda sitenizin altına eklenecek bir blog ile sitenize ücretsiz, organik ve kaliteli trafik aktarabilirsiniz. Ayrıca ürünleriniz hakkında yazılacak yazılarda da sitedeki ürün sayfasına link vererek trafiğinizi ve satışlarınız artırabilirsiniz.

Google Adwords Kampanyaları

Dünyada ve Türkiye’de internet trafiğinin yaklaşık %90’ı Google arama motoru üzerinden sağlanmaktadır. Tüketiciler bir ürün satın almak ya da en azından ürün hakkında bilgi almak istediklerinde aramalarını Google’da yapmaktadırlar. Siz de bu aramalardan potansiyel müşterilerinizi/ziyaretçilerinizi yakalayabilirsiniz. Google Ads ile kelime bazlı aramalarda sitenizi ilk sayfada ve üst sıralarda göstermek için Google Ads’i mutlaka kullanın.

Google Harita kaydı

Google’da işletmenizi arayanlara, sayfanın en üstünde işletmenizin haritadaki yeri, telefon numarası, web sitesi ve mobil kullanıcılar için yol tarifini gösterebilirsiniz.

Facebook Reklamları

Türkiye’de yaklaşık 40 milyon aktif kullanıcıya ulaşan Facebook, şirketler için de kaçınılmaz bir pazarlama kanalı haline geldi. Detaylı hedef kitle tanımlamasıyla, reklamlarınızı istediğiniz bölgelerde, istediğiniz yaş grubu ve cinsiyetteki kullanıcılara gösterebilirsiniz. Ayrıca Facebook remarketing reklamları ile, reklamınızı daha önce web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları hedefleyerek reklamlarınızdan daha fazla verim alabilirsiniz.

WordPress Kurulumu

Dünyanın en yaygın ve güvenilir içerik yönetim sistemi olan WordPress ile, ihtiyaçlarına uygun olarak kişisel ve kurumsal web siteleri tasarlanmaktadır. WordPress’in en büyük avantajı, bağımsız kişiler ve şirketler tarafından üretilen milyonlarca tema ve eklenti ile web sitenize ihtiyacınız olan tüm özellikleri ekleyebilmenizdir. Kişisel portfolyo sitesinden, kurumsal tanıtım ya da e-ticaret sitesine kadar neye ihtiyacınız varsa WordPress ile mümkün.

WordPress ile kurduğum siteleri aşağıda görebilirsiniz