Sosyal Medya Yöneticisi

Firmanız internetin gücünü kullanıyor mu?

Artık internet markaların bulunmayı tercih ettiği değil, mecbur olduğu bir ortam. 2019 yılında Google’da yapılan aramaların sayısı günlük 3,5 milyar civarındaydı. İnsanlar her gün en az 3 kez Google’da bir şeyler arıyor. Buldukları neden sizin markanız olmasın? İster yerel ister ulusal bir firma olun, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tanıtmanız için web sitenizi ve sosyal medya kanallarını kullanmak çok önemli.

Sizin İçin Neler Yapabilirim?

Sosyal Medya Yönetimi

Blog Yazarlığı

Satış sitesi

Sosyal Medya Yönetimi

Firmanızın ya da markanızın sosyal medyanın gücünden faydalanmasını istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Profesyonel kurumsal sosyal medya yönetimi, doğru hedef kitle ve sosyal medya stratejisiyle, sanal dünyada yer almak zor değil.

Blog Yazarlığı

Bir web siteniz varsa fakat yeterince organik ziyaretçi alamıyorsanız, markanızla ve sektörünüzle ilgili bir blog oluşturmak hem müşterilerinizin markanızı keşfetmesine hem de ürünlerinizi doğru anlamasına yardım eder.

Satış Sitesi

E-ticaret sanıldığı kadar maliyetli ve zor değil. Sadece nereden başlayacağınızı bilmek gerekir. Tüm Türkiye, hatta tüm Dünya sizin mağazanız olabilir. Günümüzde e-ticarette geride kalmak, ticarette geri kalmak demektir. Çok uygun maliyetlerle siz de yeni ticaret oyununa katılın.